İstanbul

Fakir Servis Sarıgazi

Sarıgazi Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Bilge

    Doğma büyüme Sarıgazili bir vatandaşım. Koskoca köklü Sarıgazi semtinde bir tane teknik servis olmamasından şikayetçiyim. 8 yıldır kullanmış olduğum Fakir marka elektrik süpürgemin çekiş gücü oldukça düştü. Halının üzerindeki en küçük tozu bile almayacak duruma geldi. Müsait olamadığım için başka yerlere de götüremiyorum. Lütfen bana bu bölgede elektrikli süpürgemin çekiş gücünü eski şaşalı haline getirecek bir adres verir misiniz?

  • Reply
    Derya

    Uzun senelerden beri evimde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Geçtiğimiz hafta birden bire makinemin emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzerine Fakir Servis Sarıgazi şubesini aradım. Makinenin motorunda problem olduğunu söyleyen teknik servis ekibi tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Aradan geçen 2 haftanın sonunda motor tamirini yapan firma sorunsuz bir şekilde süpürgemi teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul