İstanbul

Fakir Servis Göztepe

Uzun senelerden beri en kaliteli ürünleri, en modern ve özgün tasarımları ve en iyi yenilikleri makul bir fiyat karşılığı sunmaya özen gösteren Fakir markasının, kalite, teknoloji ve yeniliklere dayandığı bilinir. Fakir ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Çok uzun bir geçmişin ardından günümüzde, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmekte olan markanın temel meselesi müşteri memnuniyetidir.

Fakat elektrikli süpürge gibi her zaman kullanılan bir elektrikli eşyanın arızalanması kaçınılmaz olacağı için Fakir markasına ait süpürgenin bozulması durumunda başvurabileceğiniz birçok teknik servis bulunur. Bunlardan birisi de Fakir Servis Göztepe oldukça uzman ve geniş kadrosu ile arıza onarımı ve yedek parça tedariki gibi birçok hizmeti vermekte olup müşterilerden de tam not alan bir firma olarak müşteri memnuniyetini temel ilkemiz olarak belirlediğimizi bildirmek isteriz. Göztepe ve çevresinde Fakir markasına ait elektrikli süpürgeniz için bir servis arıyorsanız şubemiz tam da aradığınız şube olabilir.


Göztepe Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Fadime

    Bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisiyim. Aynı zamanda akademisyen olarak çalıştığım bölümün de başkanıyım. Öğretim görevlilerinin temizliği bir personel tarafında yapılmakta. Kullandığı elektrik süpürgesi de Fakir Veyron marka. Ancak geçen gün temizlik personeli temizliği yaparken teleskobik borusunun yuvasından çıktığını söyledi. Hemen yakınımızda bulunan Göztepe Fakir Servis ‘ine götürttüm. Aynı gün de onarılmış bir şekilde geri getirdi.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul