İstanbul

Fakir Servis Altıntepe

Elektrikli süpürgeler bilindiği üzere herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Elektrikli süpürge satın alırken günlerce hatta haftalarca araştırma yaparız. Fiyatıyla performansının orantılı olması, kullanım ömrü, kullanıcı yorumları derken iş içinden çıkılmaz bir noktaya gelir. Bu noktada Fakir markası kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olur. Üretimimi boyunca her şeyin en kalitelisini kullanarak kullanıcılarına en iyi ürünleri vermek için çalışan Fakir markası süpürge satın alınırken ilk tercihlerden birisi konumuna gelmiştir. Her ne kadar Fakir markası kaliteden ödün vermese de arıza durumları bazen kaçınılmaz olabiliyor. Yanlış kullanımdan kaynaklı oluşabilecek her türlü arızada çözüm uzağınızda değil.

Fakir Servis Altıntepe şubesi olarak sizlere hizmet vermek için can atıyoruz. Öncelikle arıza tespiti için bir telefonunuzla evinize geliyoruz. Arıza evde tamiratını yapabileceğimiz durumdaysa en hızlı şekilde gözlerinizin önünde tamiratı gerçekleştiriyoruz. Değilse de evinizden aldığımız ürünü teknik servisimizde tamir edip en kısa sürede evinize teslim ediyoruz. Ürünlerimizdeki kaliteyi teknik servisimizde de görebileceğinize şüpheniz olmasın. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan ekibimizden hizmet almak için bizlerle hemen iletişime geçin.


Altıntepe Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

2 Yorum

  • Reply
    Betül

    Eşimle beraber Altıntepe semtinde bir çocuk kreşimiz var. Çocukları sağlığı ve hijyeni için hergün defalarca temizlik yapılıyor. Fakat uzun zamandır temizlikteki bir numaralı dostumuz olan Fakir Veyron marka süpürgemizin son birkaç gündür emiş gücü oldukça düştü. Acaba makinemiz ömrünü mü tamamladı? Yoksa teknik servise götürmemiz mi gerekir? (Yaklaşık 5 yıldır her gün kullanılmakta..)

  • Reply
    Fadime

    Altıntepe civarında kampüs karşısında işlettiğimiz bir cafemiz var. İçeride evcil dostumuz olan köpeğimizi de beslediğimiz için süpürgemizi aldığımız sırada bunları da göz önünde bulundurduk. Piyasada da oldukça revaçta olan ve neredeyse alanında bir numara olan Fakir markasına ait İntra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi modelli elektrik süpürgesini aldık. Süpürgeyi aldıktan 1 sene gibi bir süre sonra makinemizi çalıştırırken önce ses çıkarmaya daha sonra ise emiş gücünde azalma olmaya başladı. Yana yakıla Fakir Yetkili Servisi ararken internetten tavsiyeler üzerine Fakir Servis Altıntepe şubesi ile iletişime geçtik. Önce bizi telefondan yönlendiren daha sonra da olmayınca süpürgemizi almaya gelen ekip 1.5 gün gibi bir zaman içerisinde süpürgemizi yapılmış bir şekilde geri getirdiler. Hem profesyonel hem de güleryüzlü bu ekibi çevremdeki tüm Fakir kullanıcılarına öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul