İstanbul

Fakir Servis Soğanlık

Fakir Servis Soğanlık uzun yıllardan beridir elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe hizmet veren işini en doğru ve kaliteli bir şekilde yapan bir firmadır. Elektrikli süpürge onarımı ve yedek parça konusunda işinin ehli bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için onarımda kullanılan tüm ekipmanların ve yedek parça değişiminde kullanılan tüm yedek parçaların birinci sınıf kalitede olmasına özellikle dikkat eder.

Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahalede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansına sahip olacaksınız. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memnun etmektir.

İstanbul Kartal ilçesine bağlı Soğanlık semtinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Fakir marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.


Soğanlık Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

3 Yorum

 • Reply
  Özlem

  Zemin üzerindeki en küçük tozu bile mükemmel bir şekilde çekmeyi başaran ve yıllardır performansından çok memnun kaldığım, herkese önerdiğim Fakir Veyron marka süpürgemin geçen gün boru kısmındaki plastik tutacağı yer kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Başta çok üzüldüm ama sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Soğanlık Fakir Servise götürdüm ve 2 saat içerisinde sorunlu kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler. Umarım hayatımdaki tüm şansı bu süpürgeden yana kullanmıyorumdur..

 • Reply
  Filiz

  Çalışan bir kişi olduğum için belirli günlerde eve temizlik için bir yardımcı geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Fakir marka süpürgemin hortumunda çatlak olduğu tespit etti. Hiçbir şekilde verim alınamayan süpürgemi Fakir Servis Soğanlık şubesine götürdüm. Aynı gün içersinde yeni bir hortum takarak sorunumu çözen yetkililere teşekkür ederim.

 • Reply
  Özge

  Evim 1+1 olduğu için büyük süpürge yerine dikey şarjlı süpürge arıyordum ki imdadıma uzun araştırmalar sonucu Franky Pro Bldc Şarjlı Süpürge modeli yetişti. Uzun zamandır bu kadar memnun olduğum süpürge hiç olmadığı için çevremde herkese bu süpürgeyi önerirken birden bire çekim gücünde azalma olduğunu fark ettim. Evimin yakınında olan Fakir Servis Soğanlık ekibine uzun araştırmalar sonucu ulaştım. Problemimi bahsettiğim ekip gün içerisinde hemen geldi ve yedek filtre ile sorunu gidererek beni süpürgesiz kalmaktan ve günlerce başka servisten süpürgemin gelmesini beklemek derdimden kurtardılar. Bu yüzden çevremde Fakir servisi arayan herkese bu güleryüzlü ve alanında profesyonel olan ekibi öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul