Kocaeli

Fakir Servis Gölcük

Elektrikli süpürgeler neredeyse artık her evin olmazsa olmaz konumuna gelmiş elektronik eşyaların başında gelir. Kullanım açısından insanların hayatlarına büyük kolaylıklar sağlar. Ancak ne yazıkki bazen çeşitli nedenlerden dolayı elektrikli süpürgeler de her elektronik eşya gibi arızalanabilir. Bu arızalar günlük hayat akışı konusunda büyük sıkıntılar yaşatabilir. Bu noktada kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur.

Uzun yıllardır siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet veren Fakir Servis Gölcük, Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerinizinonarım ve yedek parça tedariki hizmetlerini en kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermektedir. Tenik bilgi ve donanımını sürekli güncelleyen teknik servisimiz ihtiyacınızı hızla karşılayacak, günlük hayat akışınızın bir an önce normale dönmesini sağlayacaktır.

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve personelimize yaptığımız eğitim yatırımı sayesinde güçlü bir teknik servis altyapısı oluşturduk. Giderek büyüyen müşteri portföyümüze etkin ve hızlı çözümler üretebilmek için eğitimli ve deneyimli teknik servis ekibimiz ile sorun ya da ihtiyacınız ne olursa olsun, zamanında ve yerinde müdahale etmeyi vaadediyoruz.

Gölcük Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 87 33
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Yorum

  • Reply
    Nurcan

    Uzun senelerden beridir büyük memnuniyetle kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemden geçen gün evi temizlerken pis bir koku kokusu geldi. Ben de koku gelir gelmez hemen fişten çekip Fakir Servis Gölcük şubesini aradım. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi adresimde süpürgemin motorunun yandığını tespit etti ve süpürgemi götürdüler. Makinemin motorunun yandığını ve en az 20 gün tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de arıza durumunda memnuniyetle kullandığım bu servise probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Kendilerine yine hem hızlı hizmet ve bu hızlı hizmete karşı sunmuş oldukları uygun fiyatlardan dolayı teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul