İstanbul

Fakir Servis Dudullu

Fakir Servis Dudullu şubesi olarak Dudullu ve çevresindeki ev ve iş yerlerine elektrikli süpürge teknik servis hizmeti vermekteyiz. Elektrikli süpürgenizde oluşan arızalar için bir telefon uzağınızdayız. Siz müşterilerimize profesyonel, uzman teknik elemanlarımızla beraber servis hizmeti vermekteyiz. Her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de talimatına uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Bazı durumlarda da kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı arızalar çıkabilmektedir.

Arıza çıkartan parçaların değişiminde orijinal parçalar kullanmaktayız. Ayrıca elektrikli süpürgenizde kullandığımız yüksek kalite parçalara ve kalitesinde şüphe duymamanız gereken işçiliğimize de 1 senelik bir garanti veriyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Her teknolojik alette olduğu gibi bu makineler de size her türlü sıkıntı yaratabilir.

Servisimizi aradığınızda sizi geri çevirebileceğimiz tek gün Pazar günüdür. Fakat bunun dışındaki her gün en hızlı şekilde yardımınıza koşmak için aramanızı bekliyoruz. Hizmetimize ve bize olan güveniniz için teşekkür ederiz. Sizin de elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiğinde gönül rahatlığıyla bize ulaşabilirsiniz.


Dudullu Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Sinem

    2013 senesinde satın almış olduğum Fakir Veyron marka elektrikli süpürge geçen hafta fiş sarma makarası bozuldu ve süpürme işlemci sonrasında kabloyu boruya sarıyorduk. Estetiklikten oldukça uzak olan bu görüntü beni çok rahatsız ediyordu. Yakınımda bulunan Dudullu Fakir Servis ‘e ulaştım. Gayet güleryüzlü ve profesyonel olan ekip aynı gün sorunumu çözdü. Kendilerine teşekkür etmeyi borç bildim.

  • Reply
    Ayşegül

    Gerek üretmiş olduğu kaliteli ürünlerden gerekse de yerli olduğunu düşünmemden dolayı yıllar önce Fakir marka elektrikli süpürge satın almıştım. Fakat daha sonra öğrendim ki yerli bir marka değilmiş ama olsun yine de kalitesinden memnundum. Fakat yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Fakir Servis Dudullu şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum. Almış olduğum hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul