İstanbul

Fakir Servis Yakacık

Bilindiği üzere ev ve işyerlerinde kullanılan elektrikli süpürgeler insanlara temizlik ihtiyacını sağlayan araçlar arasında önemli bir yere sahiptir. Fakat günlük hayatımızı bu denli kolaylaştıran süpürgeler arızalandıkları taktirde kullanıcalara büyük sıkıntılar yaşatır. Bu noktada hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duyulur.

Fakir Servis Yakacık olarak siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarının süpürgelerine ait onarım ve yedek parça ya da aksesuar işlerini özenle yapıyoruz. İşinde uzmanlaşmış, güler yüzlü profesyonel ekibimizle Fakir marka süpürgenize ait her türden arıza için talebiniz doğrultusunda adresinize gelinir. Yerinde arıza tespiti yapılır. Daha sonra küçük bir arızaysa adresinizde tamiri yapılır. Ancak büyük bir arıza var ise süpürgeniz alınır ve bünyemizde tamiratı veya parça değişimi gerçekleşir. Daha sonra adresinize teslim edilir.

Bu servis sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle yapılan tamir veya parça değişimi için garanti verilir. Eğer sizin de süpürgenize ait bir arıza varsa ya da yedek parça veya toz torbası, hortum, filtre veya başlık gibi aksesuarlara ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz.


Yakacık Fakir Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

3 Yorum

 • Reply
  Gülhan

  5 yıldır Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. İlk aldığım sene ile şu an kullanmakta olduğum elektrikli süpürge arasında dağlar kadar fark var. Elektrikli süpürgemin resmen kademeli olarak çekiş gücü azaldı. Bu gidişle 2-3 sene sonra küçük bir toz tanesini çekemeyecek duruma gelecek. Yani gerçekten verdiğim paraya yazık diyorum. Gittik en kalitelisini alalım dedik, zamanla makinenin verimi düştü. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Yeni bir süpürge mi almalıyım, yoksa tamirle beraber kalıcı olarak ilk günkü performansına döner mi?

 • Reply
  Deniz

  Yaklaşık olarak 5 yıldır kullanmış olduğum Fakir markasının kablosuz modelli dikey elektrikli süpürgemin önce tutulan sap kısmı ve geçen hafta da başlığın yan kısmı kırıldı. Beş sene kullanmış olsam da bana hayal kırıklığı yaşattı. Yeni bir süpürge almak yerine Fakir Servis Yakacık şubesine götürdüm. Oldukça güleryüzlü ve tecrübeli olan ekip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Reply
  Güliz

  Karakter olarak diğer insanlardan biraz daha fazla titiz bir yapıya sahibim. Hatta bazen çizgiyi aştığım söylenir ve çevremden bu yönde eleştiriler de alırım. Bilindiği üzere temizlik denince de akla ilk olarak elektrikli süpürgeler gelir. Ben de bu yüzden kaliteli olmasına dikkat ederek yaklaşık olarak 7 yıl önce Fakir marka elektrikli süpürge satın almıştım. Almış olduğum ilk günden bu yana geçen 7 yıllık süre boyunca da beni bir kere bile yanıltmayan süpürgemin geçtiğimiz günlerde kullanım sırasında emici çekiş başlığında bulunan tekerleklerin bir tanesi yerinden çıktı. Hemen telefonla Fakir Servis Yakacık şubesi ile iletişime geçtim. Aynı gün gelip süpürgemi alıp, ertesi gün tamir edilmiş bir biçimde teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul