İstanbul

Fakir Servis Uğurmumcu

Yıllar önce elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet etmek için kurulan Fakir Servis Uğurmumcu yıllardan beri Fakir süpürge kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Uğurmumcu ve çevresinde bulunuyorsanız aradığınız ve hizmetini kullanmaktan oldukça memnun kalacağınız bir servis olarak bilinir. Eğitimli, çalışkan, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşan ekibimiz Fakir markasına ait süpürgelerinizin bozulması, arızalanması ya da yedek parça ihtiyacı durumunda size profesyonel bir şekilde yardımcı olacaklardır.

Üstelik vermiş olduğumuz hizmete de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçiyoruz. İlgili numaradan bize günün her saati ulaşabilir ve telefonun ucundaki müşteri hizmetlerimize sorunlarınızı ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ekip olarak sizlere yardımcı olabilmek için daima hazır halde telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.


Uğurmumcu Fakir Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

3 Yorum

 • Reply
  Sultan

  Yıllardır kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin çekiş gücü oldukça düşüktü başka bir teknik servise tamı tamına 4 kez tamir ettirdim. Tamirden 1 hafta sonra çekiş gücü tekrar düşüyordu. Bu durum oldukça can sıkıcıydı. En son tam yeni elektrikli süpürge alacakken komşumun tavsiyesi üzerine Uğurmumcu Fakir Servis ‘ine ulaştım. Sonunda işini düzgün yapan bir teknik servisi buldum dedim. Çünkü 5 ay oldu ve hala çekiş gücü ilk günkü gibi. Gerçekten işini hakkıyla yapan bir yer, kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Demre

  Uzun senelerden beri sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin son günlerde emiş gücü fazlasıyla düştü. Eşimle beraber uzun süredir kullandığımız için herhalde süpürge vaktini doldurmuştur diye düşündük. Fakat bir yakınımızın önerisi üzerine süpürgemizi Fakir Servis Uğurmumcu şubesine götürdük. İki hafta sonra teslim aldığımız süpürgemizin ilk günkü performansıyla çalıştığını gördüğümüzde şaşırdık..

 • Reply
  Sevgi

  Yaklaşık olarak 8 sene önce satın almış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem ilk seneler oldukça yüksek bir çekim gücü performansı gösteriyordu. Fakat son dönemlerde çekim gücü epeyce düştü. Bu şekilde elektrikli süpürgem hiçbir şekilde istediğim tam verimi alamıyordum. Bundan dolayı bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Fakir Servis Uğurmumcu ile iletişime geçip arıza kaydı oluşturdum. Aynı gün adresime gelen teknik servis ekibi elektrikli süpürgemi adresimde tamir etti ve beni süpürgeyi taşıyarak yorma zahmetinden kurtarmış oldular. Almış olduğum hızlı ve kaliteli hizmetten dolayı teknik servis ekibine teşekkür ederim. Eğer Fakir marka elektrikli süpürgesinde bir sorun olan kimse var ise gönül rahatlığıyla bu şubeyi tercih edebilirler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul