İstanbul

Fakir Servis Cevizli

Elektrikli süpürgeler temizliği kolaylaştırma anlamında birçok fayda sağlayıp olumlu yönde etkiler sağlasa da arızalanması durumunda insan hayatına olumlu yönde olan katkılarını birden tersi yönüne çevirir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında kullanıcı için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur. Tam da bu ihtiyacı karşılamak için kurmuş olduğumuz Fakir Servis Cevizli olarak siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarının süpürge onarım ve yedek parça işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İşinin uzmanı tekniksyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yedek parça ve hortum, toz torbası, filtre, başlık gibi aksesuarlar için de uzman kadromuzla sizleri bekliyoruz.


Cevizli Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

Yorum

  • Reply
    Müge

    Yaklaşık 5 senedir kullanmış olduğum Fakir markasının kablosuz modelli dikey elektrikli süpürgemin önce şarj kablosu zedelendi ve geçen hafta da başlığın yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anlayınca makineyi Cevizli Fakir Servis ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul