İstanbul

Fakir Servis Bostancı

Elektrikli süpürgeler hayatımıza kazandırmış olduğu faydalar göz önüne alındığında yaşantımızda önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı süpürgelerin arızalanması günlük hayat akışımızda büyük aksaklıklara sebebiyet verir. Bu yüzden elektrikli süpürgelerin arızalanması durumunda mutlaka acil bir şekilde işinin uzmanı olan teknik servis merkezlerinden yardım talebinde bulunulmalıdır.

Fakat istenilen verimi alabilmek açısından tercih edilen teknik hizmetin başarılı, işinde uzmanlaşmış kişilerden oluşması gerekir. Bu noktada biz Fakir Servis Bostancı olarak siz değerli Fakir kullanıcılarının elektrikli süpürgelerinde yaşanan herhangi bir arızayı en hızlı ve en uygun bir şekilde gideriyoruz. Bize yaptığınız bir aramayla en kısa sürede evinize geliyoruz ve arıza tespitini gerçekleştiriyoruz.

Arızanın büyüklüğüne göre evinizde ya da teknik servisimizde tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz. Biz tamirat sırasında taktığımız her parçaya ve işçiliğimize 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. Elektrikli süpürgeniz tamir edildikten sonra eskisi gibi kalabilmesi için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Pazar günleri hariç her gün usta ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.


Bostancı Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Berfin

  Kendim çalıştığım için haftanın belirli günlerinde evime temizlik için yardımcı bayan geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Fakir marka süpürgemi yanlışlıkla duvara çarparak kırdı. Kendisi hemen telaşlanmış olsa da kendisine bir şey olmayacağını söyledim ve Bostancı Fakir Servis ‘ine ulaştım. Ertesi gün hasarı tamir edilmiş şekilde süpürgemi teslim ettiler.

 • Reply
  Ayşe

  Geçtiğimiz günlerde evde temizlik yaparken elektrikli süpürgeyle yerleri süpürmek istedim. Fakat power düğmesine bastığımda makinem hiçbir tepki vermedi. Motorun yandığını düşünüp, süpürgemi Fakir Servis Bostancı şubesine götürdüm. Oldukça ilgili ve güleryüzlü olan teknik servis ekibi birkaç gün içinde süpürgemin onarımını yapıp teslim etti.

 • Reply
  Güliz

  Evleneli 3 yıl oldu ve evlendiğimden beri aynı süpürgeyi kullanıyorum. Sürekli yeni süpürge istediğime dair eşime baskı yapıyordum. O da internette sürekli yorumlarını görüp imrendiğim elektrik süpürgeyi biliyordu ve doğum günümde Starky Hsa 800 XL Q Bldc Şarjlı Süpürge alarak bana sürpriz yapmış. Bu süpürgeyi uzun zamandır istememin sebebi toza alerjim olmasıydı. Çünkü hangi süpürgeyi denesem tozları çekim gücünden hiç memnun kalmıyordum. Tozlar uçuşunca benim de alerjim nüksediyordu. Eve gelir gelmez diğer süpürgelerden farkını ortaya koyan elektrikli süpürgem geçenlerde takır tukur ses çıkarmaya başlayınca hemen Fakir Servis Bostancı ekibi ile iletişime geçtim. Probleminden bahsetmem üzerine beni telefonda yönlendiren ekip sorun yine çözülmeyince 2 saat içerisinde gelerek problemi yerinde ve profesyonelce çözdüler. Servis arayan herkese gönül rahatlığı ile bu servisi öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul