Kocaeli

Fakir Servis Yuvam Akarca

Ev temizliği birçok evin en büyük temel ihtiyaçlarından birisidir. Elektrikli süpürgeler ihtiyaçları da en kolay şekilde sağlayan eşyaların başında gelmektedir. Hem zamandan hem de enerjiden büyük tasarruf sağlamamıza yardımcı olan elektrikli süpürgeler özellikle son dönemde gelişen teknolojiyle birlikte her evin olmazsa olmaz konumuna gelmiştir. Fakir markası da üretmiş olduğu kaliteli elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği markalardan birisi olmuştur.

Fakat elektrikli süpürgeler birer elektronik eşyalardır. Bundan dolayı zaman zaman elektrikli süpürgelerin de arızalanmasıyla karşı karşıya kalabiliriz. Böyle bir durumda işini doğru yapan bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Bu sebep ile elektrikli süpürgelerinizin herhangi bir arızası durumunda Fakir Servis Yuvam Akarca olarak uzman kadromuz, her gün kendisini daha da geliştirmeye açık ekibimiz ile birlikte sizlerden gelen arıza bildirimlerini profesyonelce gidermek için hizmetinizdeyiz.

İlgili iletişim numarasından bizlere ulaşıp müşteri hizmetlerine her türlü arıza, onarım ve yedek parça ile alakalı probleminizi ya da sorunuzu aktarabilirsiniz. Yuvam Akarca ve çevresinde teknik servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi ve hatırlamanızı isteriz.

Yuvam Akarca Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 446 03 49
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul