İstanbul

Fakir Servis Kaynarca

Üretmiş olduğu kaliteli süpürgelerle Fakir markası, elektrikli süpürge sektöründe Türkiye’deki lider firmalardan birisidir. Üretmiş olduğu süpürgelerle birçok ailenin süpürge satın alırken ki seçeneklerinin arasında ilk sırada yer alır. Ancak ne yazık ki süpürgeler de her elektronik eşyada olduğu gibi bazen kullanıcı kaynaklı bazen ise kullanım ömrü göz önüne alındığında bir takım arızlar ile karşılaşabilir. Bu noktada düzgün bir teknik servis bulmak gerçekten de zordur. Hatta bunun sonucunda insanlar teknik servis konusunda ne yazık ki kötü bir ön yargıya sahiptir.

İşte Fakir Servis Kaynarca tüm bu ön yargıları yıkmak için İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı Kaynarca semtinde faaliyetlerini sürdürmekte, birçok müşteriye kaliteli ve düzgün hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, yeniliğe açık, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla bugüne dek sayısız müşteriye hizmet vermiş olan firma, birçok müşteriden olumlu geri dönüş almıştır. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da müşterilere teknik destekte bulunmaktadır. Ayrıca tamiratını veya parça değişimi yaptığı süpürgelerinize 1 yıl süreyle garanti verir. Bunun yanında sürdürmekte olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin cebini de düşünür. Eğer sizin de bir Fakir marka süpürgeniz arızalandıysa hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz.


Kaynarca Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

3 Yorum

 • Reply
  Rezzan

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Fakir marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çekip Kaynarca Fakir Servise makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de arıza durumunda memnuniyetle kullandığım bu servise probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

 • Reply
  Güler

  Evimde yeni doğmuş bir bebeğim, bir adet cins kedim ve golden cinsi bir köpeğim var. Bu sebep ile de yanımda bakıcı olmasına rağmen her gün süpürge açmak zorunda kalıyoruz. Hali ile en büyük kriterim de bebekten dolayı sessiz, kedi ve köpeğimden dolayı da süper emiş gücü olan bir süpürge. Bu sebeple uzun araştırmalar sonucu çevremdekiler vasıtası ile Fakir markasına ait Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Blue modeli ile karşılaştım. Uzun zamandır süpürgem bana sorun çıkarmamasına rağmen geçenlerde köpeğim ucunu kırınca Fakir Servis Kaynarca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip yedek parçasını da yanında getirip sorunumu kökten çözmüş oldular.

 • Reply
  Gizem

  2014 yılında eveleneceğim zaman düğün hediyesi olarak Fakir marka elektrikli süpürge hediye edilmişti. Fakat kendi çeyizimde de süpürgem vardı. Bu yüzden de hiç kullanmamıştık. Ancak çeyizimde bulunan kendi süpürgem bozulunca hiç tamir etmekle uğraşmak istemedim. Bu yüzden de ilk kez kullanmak için düğün hediyesi olan Fakir marka elektrikli süpürgemi raftan indirdim. Birkaç ay sorunsuz çalışan süpürgemin kablo sarma makarası arızalandı. Garantisi de bittiği için de vakit kaybetmeden hemen yakın bir konumda bulunan Fakir Servis Kaynarca şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi götürdü. Aradan geçen 3 günün ardından da elektrikli süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul