Kocaeli

Fakir Servis Dilovası

Firmamız; Fakir Servis Dilovası uzun seneler önce Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde kurulmuş bir özel teknik servis firmasıdır. Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerin tamir ve yedek parça tedariki hizmetleri veren firmamız uzun senelerden beri sayısız müşterimizin tamir ve yedek parça işini yapmış ve çok güzel geri dönüşler almıştır. Alanında uzmanlaşmaış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz elektrikli süpürgelerinizde meydana gelen her türden arızayı en hızlı ve güvenilir bir şekilde giderir.

Arıza tespit ve çözümünde ekibimiz tarafından birinci sınıf kalitede ekipmanlar kullanır. Aynı şekilde yedek parça değişiminde de birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılır. Yedek parça veya onarım sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir.

Bunun yanı sıra yedek parça temini hizmetlerini de özenli ve kaliteli bir şekilde verilmektedir. Kaliteli hizmet denince akla gelen firmamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Fakir markasına ait elektrikli süpürgenizde onarım veya yedek parça ihityacı varsa alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz her daim sizlerin hizmetinde.

Dilovası Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 668 04 84
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul