İstanbul

Fakir Servis Güneşli

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların günlük yaşamını kolaylaştıran birçok elektronik eşya üretilmiştir. Elektrik süpürgeleri de bunlardan birisidir. Fakat her elektronik eşyada olduğu gibi elektrikli süpürgelerde de zaman zaman kullanıcı kaynaklı veya başka bir nedenden dolayı sorunlar yaşanabilmektedir.

Fakir markasına ait süpürgelerde bir sorun yaşandığında akla hemen Fakir Servis Güneşli gelir. Serviste görevli personellerimizin hepsi alanında uzmanlaşmış işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimize yalnızca onarım değil yedek parça temini alanında da hizmet verilmektedir. Verilmekte olan teknik servis hizmetlerinde onarım sırasında kullanılan tüm parçalar orijinal olup bir yıl garantisi mevcuttur.

Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Sizin de Fakir markasına ait elektrikli süpürgenizde herhangi bir teknik servis desteğine ihtiyaç varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


Güneşli Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Nazan

    4 yıl önce kız kardeşimle aynı anda birer adet Fakir marka elektrikli süpürge almıştık. Şu zamana kadar da hemen hemen aynı sürelerde kullandık. Performansı da gerçekten göz doldurucu. Fakat sanırım benim şanssızlığımdan ötürü geçtiğimiz hafta süpürgemin tutma kolu kırıldı. Bu durum biraz canımı sıkmış olsa da hemen Güneşli Fakir Servis ‘ine ulaştım. Teknik servis ekibi aynı gün parça değişimi yaparak sorunumu, aynı zamanda da can sıkıntımı gidermiş oldu.

  • Reply
    Gülhan

    Yıllar önce iş arkadaşımın bir tavsiyesi üzerine Fakir marka elektrikli süpürge satın almıştım.. Uzun yıllardır da sorunsuz bir şekilde kullanıyodum. Fakat süpürgem geçen gün evi temizlerken birden kapandı. Ben de hemen fişten çekip Fakir Servis Güneşli şubesine ulaşıp kendilerine teslim ettim. Süpürgemin motorunun yandığı söyleyen teknik servis ekibi tamirin 1 ay kadar süreceğini söylese de daha henüz 2 hafta geçmeden tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de makinemde arıza meydana geldiğinde memnuniyetle tamiratını yapan Fakir Servis Gümüşpala şubesine, süpürgenizle ilgili bir probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul