İstanbul

Fakir Servis Kurtköy

Senelerin vermiş olduğu tecrübeyle elektrikli süpürgenize ait her türlü arıza ve yedek parça hizmetlerini sağlayan Fakir Servis Kurtköy siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına en kaliteli hizmeti İstanbul Pendik ilçesine bağlı Kurtköy semtinde vermeye devam ediyor. Her geçen gün kendini geliştiren, yeniliğe açık, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla her gün başarısının üzerine başarı ekleyen firmamız siz müşterilerimize en hızlı ve güvenli hizmeti veriyor. Elektrikli süpürgeler sağlamış olduğu faydalarla günlük hayatı kolaylaştıran cihazların başında geliyor. Ancak herhangi bir nedenden dolayı arızalanması kullanıcılar için büyük kayıplara neden olabiliyor. Bu yüzden kullanıcıların işini hızlı ve güvenli yapmasının yanında ekonomik anlamda zorlamayan bir teknik servise ihtiyacı oluyor.

Firma olarak yılların vermiş olduğu deneyimle kombinizde meydana gelen arızayı çok kısa süre içerisinde tespit edip, arızaya en uygun çözümü sağlıyoruz. Sadece hizmetten önce değil, hizmet sonrasında da siz değerli müşterilerimize teknik destek sağlayan firmamız parça değişimi ya da yaptığı tamir sonunda 1 yıl süreyle garanti de veriyor. Eğer sizin de Fakir marka süpürgenizin onarım ve yedek parça hizmetlerine ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz.


Kurtköy Fakir Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 07:00 – 20:00
Cumartesi : 07:00 – 20:00

2 Yorum

  • Reply
    Ayfer

    4 ve 7 yaşında iki tane küçük çocuğum var ve 4 yaşında olan oğlum astım hastası. Bu yüzden bazen günde 2 kez olmak üzere evi her gün süpürmemiz gerekiyor. Geçen gün evi süpürürken Fakir marka süpürgemizin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En sonunda Kurtköy Fakir Servis makinemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler.

  • Reply
    Deniz

    Bilindiği üzere Fakir markası her ne kadar biraz pahalı olsa da herkes tarafından gerek kalitesiyle gerekse de popülaritesiyle bilinen bir marka. Ancak bu konuda ya ben çok şanssızım ya da Fakir markasının bu popülaritesi başarılı bir PR çalışmasından fazlası değil. Çünkü kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürge aparatının arka kısmında bulunan tekerleğin lastiği parçalandı. Süpürgemin garantisi yakın zamanda bittiği için dışardan bir teknik servis bulmam gerekti. Komşumun tavsiyesiyle de Fakir Servis Kurtköy şubesine ulaştım. Telefonda kendilerine sorunumu anlattım. Kısa süre içerisinde de adresime gelen teknik servis ekibi gerekli ilgiyi fazlasıyla göstererek sorunumu çözdü. Almış olduğum kaliteli hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul