İstanbul

Fakir Servis Topkapı

Topkapı Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Esra

    İstanbul Fatih ilçesinde bir hukuk büromuz var. Büromuzda Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda da kullandığımız elektrikli süpürgemizin pedallı aparatanın tekerleği yerinden çıktı. Büromuza gelen giden çok olduğu için, temizliğine önem veriyoruz. Bu yüzden müşterilerimize karşı mahçup olmamak adına hemen Topkapı Fakir Servis ‘ine ukaştık. Oldukça güleryüzlü olan ekip aynı gün parça değişimi yaparak sorunumuzu çözdü.

  • Reply
    Eda

    Uzun senelerden beridir sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem son 1 haftadır çok fazla koku yaparak çalışmaya başladı. Ayrıca çok fazla ısındığını farkettim. Geçtiğimiz hafta makinemi götürdüğüm Fakir Servis Topkapı sorunun motordan kaynaklandığını söyleyip benden 3 gün süre istediler. Dün telefonla bana ulaşan ekip süpürgemin tamir olduğunu söyleyip teslimat için çağırdılar. Ertesi gün gidip süpürgemi alıp evde denediğimde sorununu giderilmiş olduğunu farkettim. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now Button444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul