İstanbul

Fakir Servis Gümüşpala

Fakir Servis Gümüşpala şubemiz olarak profesyonel, başarılı, deneyimli elemanlarımızla daima bir arıza veya bakım gerektiğinde siz değerli müşterilerimize hizmet için hazırız. Evin vazgeçilmez eşyalarından biri olan elektrik süpürgesinin küçük bir arızası bile hayatımızın düzenini bozabilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi elektrik süpürgesinin de bir kullanım ömrü vardır.

Elektrik süpürgelerinin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir. Bakım ve düzenli parça değişimi ile süpürgenizin sıkıntı çıkarma olasılığı düşer. Pazar günleri hariç haftanın her günü size destek sağlayan Fakir Servis Gümüşpala şubemize her zaman güvenebilirsiniz. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken parça var ise parçayı değiştiriyor ve işçiliğimize bir senelik bir parça değişim garantisi veriyoruz. Fiyatlarımızın uygunluğu ve kalitesi yanı sıra servisimize de çok güveniyoruz.

Çıkması olası olan arızalarda da makinelerinizin hayatını kurtarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya odaklıyız. Siz de makinelerimize ve teknik servis elemanlarımıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kafanızda elektrik süpürgelerinizle ilgili bir soru işareti ve şüphe bulundurmamak için Fakir markası olarak buradayız.


Gümüşpala Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Cansu

    2012 yılında satın almış olduğum Fakir heroic 2400w toz torbasız elektrikli süpürgem yaklaşık 8 yıldır sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat yakın geçmişte makinemin çekiş gücünde inanılmaz bir düşüş oldu. Her ne kadar moralim bozulsa da kısa sürede elektrikli süpürgemi Gümüşpala Fakir Servis ‘ine götürdüm. Kısa sürede sorunum çözüldü. 1 hafta oldu şuan performansından memnunum. Umarım bu şekilde devam eder.

  • Reply
    Nazan

    Gümüşpala semtinde bulunan psikaytri kliniğinde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda kliniğimizi süpürürken tutma aparatının bulunduğu bölgeye hava geldiğini farkettik. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını tespit ettik. Hemen yakınımızda bulunan Fakir Servis Gümüşpala şubesine ulaştık. Çok kısa bir süre içersinde temin ettikleri hortumu takarak değişim işlemi yaptılar. Süpürgemiz şu an sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Güleryüzlü ve kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul