İstanbul

Fakir Servis Ataköy

Neredeyse temizlik hepimiz için bir tutku diyebiliriz ve hiç şüphesiz derin temizlik dendiğinde akla ilk süpürge gelir. Dünyanın ve ülkemizin en seçkin süpürge markalarından biri olan Fakir süpürgeler de temizliği en güzel yapacağınız, yorulmadan sıkılmadan en konforlu şekilde yapacağınız süpürgeler. İşinizi kolaylaştıran, her türlü ihtiyacınıza göre özellikler eklenen, istediğiniz şekilde ayarlayabildiğiniz bu süpürgelerle temizlik gerçekten çok zahmetsiz.

Günümüzdeki en önemli şeyin zaman olduğunu biliyoruz. Fakir süpürgelerle hem zamandan tasarruf hem de enerjiden tasarruf edebilmek çok cazip. Bu süpürgede her şey sizin istediğiniz gibi. Çok özellikli bu süpürgeleriniz nadir de olsa pürüz çıkardığı zaman tabi ki Fakir Servis Ataköy olarak sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. İlgili, bilgili, tecrübeli teknik servimizle süpürgelerinizin bakımını, tamirini en iyi ve ekonomik şekilde yapıyoruz.

Bu şekilde uzun kullanım ömrü ve yüksek potansiyel ile daha rahat şekilde devam etmenizi sağlıyoruz. Önemli olan; temizlikte vazgeçilmez elektronik eşyamız olan süpürgelerin tamirinin de bakımının da en kısa sürede en iyi şekilde yapılması ve biz size bunun garantisini veriyoruz. Her türlü probleminizde bizi arayıp cihazı belirtmeniz yeterlidir. Maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle, işimizi titizlik ve gelişen teknolojiyle entegre şekilde yapıyoruz.


Ataköy Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Ebru

    Ataköy semtinde bulunan çocuk kreşimizde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimiz gereği acilen sorunu çözmemiz gerekiyordu ve kısa sürede Ataköy Fakir Servis ‘ine ulaştık. Oldukça hızlı ve sistematik bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

  • Reply
    Cemile

    Komşum sürekli kendi kullanmış olduğu Fakir marka elektrikli süpürgeyi övüyordu. Benim de o sıralar elektrikli süpürgem bozulmuştu. Bu yüzden yeni elektrikli süpürge alırken tercihimi Fakir markasından yana kullanmıştım. Ancak gün geçtikçe süpürgemin çekim gücününn azaldığını sezdim. Evi temizleyemeyecek duruma geldiğinde de Fakir Servis Ataköy şubesine götürdüm. İlgili olan ekip filtre değişimi yapmam gerektiğini, bu yüzden de çekim gücünün düştüğünü söyledi. Değişimin ardından çekim gücüm ilk günkü kadar yüksekti. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul