İstanbul

Fakir Servis Şehremini

Şehremini Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Melek

    Evlenmeden önce düğün alışverişi yaparken satıcı elektrik süpürgesi konusunda Fakir markasını çok övmüştü. Fiyatı, diğer markalardan biraz daha pahalıydı ama fiyatından çok kalitesiyle önplanda olan bir marka olduğunu bildiğimden tercihimi Fakir markasından yana kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalışan elektrikli süpürgemin geçtiğimiz gün hortumu çatladı. Uzun yıllardır kullandığım için normal karşılayıp Şehremini Fakir Servis ‘ini aradım. Gelen ekip hortumu değiştirerek sorunumu çözdü.

  • Reply
    Ezgi

    Şehremini’de bulunan hukuk büromuzda Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Pandemi nedeniyle adliyeler kapandığı için biz de o süre zarfında ofisimizde tadilat yapmıştık. Tadilat sonunda temizlik yaparken muhtemelen bir çiviyi çekerken süpürgenin hortumu çatladı. Hemen yakınımızda bulunan Fakir Servis Şehremini şubesi ile irtibata geçip adreslerine gittim. Kısa süre içerisinde hortumu değiştiren teknik servis ekibi gerek fiyatı gerekse de gösterdikleri ilgiyle benden tam not aldı.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul