İstanbul

Fakir Servis Alibeyköy

Fakir Servis Alibeyköy olarak uzun senelerden beridir İstanbul’un Alibeyköy ilçesinde elektrik süpürgelerin tamirat, yedek parça ve aksesuar temini gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Elektrikli süpürgenizde yaşanan bir arıza en ince ayrıntısına kadar incelenir. Daha sonra gerekli müdahale yapılır. Elektrikli süpürgelerinizin tamiratı için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitededir ve 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti sağlanmaktadır.

Öte yandan elektrikli süpürgeleriniz için gerekli durumlarda yedek parça tedariki de yapıyoruz. Aynı şekilde bu yedek parçalarınız ve verdiğimiz hizmet 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız her konuda daima müşterisinin yanındadır. En düzgün ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sağlayan firmamız piyasada takdir edilen firmaların başında gelmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız.


Alibeyköy Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

3 Yorum

 • Reply
  Demre

  Yaklaşık 8 yıldır kullandığım Fakir marka elektrikli süpürgemin son birkaç aydır çekiş gücünde büyük ölçüde düşüş gözlemledim. İnternetten araştırma yapınca makinenin haznesi dolu olduğundan çekiş gücünün düşebileceği yazıyordu. Hazneyi temizledim ama hala yerdeki küçük bir toz parçasını bile çekemeyecek durumda çalışmaya devam ediyordu. Ben de çaresiz bir şekilde Alibeyköy Fakir Servis ‘ine ulaştım. Gelen teknik servis ekibi kısa sürede makinenin filtresini temizledikten sonra bakımını yapıp sorunumu çözdü.

 • Reply
  Ezgi

  Elektrikli süpürgelerden yana kötü bir hikayem olduğu için son aldığım süpürgemi kaliteli olsun diyerek ve biraz da parayı gözden çıkararak Fakir Veyron markasını tercih ettim. Emiş gücü olarak kusursuz performans sergileyen makinem lk başlarda dediği gibi sessiz çalışsa da artık gürültülü çalışmaya başladı. Garantisi de sona erdiği için tamire göndermek yerine burdan sormak istedim. Eğer size tamire getirirsem gürültüsü giderilir mi ve bana ne kadar gibi bir ücrete mal olur?

 • Reply
  Çisem

  2011 senesinde bir yakınımın tavsiyesi üzerine Fakir marka elektrikli süpürge satın almıştım. Almış olduğum zamandan beridir de performansında tam anlamıyla memnundum. Çok uzun senelerden beridir de evimizin temizlikteki en büyük yardımcısı konumunda olan Fakir marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz hafta çalıştığı esnada birden kapandı ve uzun denemelerime rağmen çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden hemen evime de yakın konumda olan Fakir Servis Alibeyköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa bir süre içerisinde de adresime geldiklerinde süpürgemin kontrol kartında devrenin kesildiği tespit edildi. Yoğunluktan dolayı bana yarına gün verdiler ve süpürgemi götürdüler. Ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde süpürgemi getirdiler. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul