İstanbul

Fakir Servis Denizköşkler

Denizköşkler Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Buket

    Fakir marka herkes tarafından bilinen kaliteli bir marka. Biz de elektrikli süpürge alırken bunu göz önünde bulundurarak Fakir markasını tercih ettik. Başlarda kusursuz bir performans sergileyen elektrikli süpürgemiz bir süre sonra halı üzerinde hareket etmemeye başladı. Çağırdığımız Denizköşkler Fakir Servis başlığın değişmesi gerektiğini bize bildirdi. Biz de performansından memnun olduğumuz için değişimi yaptırdık ve sorunumuz ortadan kalktı.

  • Reply
    Melike

    Uzun senelerden beri sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin emiş gücü konusunda herhangi bir şikayetim olmamasına karşın çıkardığı gürültüden dolayı memnun değildim. Çünkü çıkardığı gürültü bazen dayanılamayacak boyutlara ulaşıyordu. Ben de artık dayanamadım ve süpürgemi Fakir Servis Denizköşkler şubesine götürdüm. Şikayetimi anlatınca hemen makinenin haznesindeki filtreyi değiştirip sorunumu çözen ekibe buradan teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul