İstanbul

Fakir Servis Samandıra

Samandıra Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Ecem

    Fakir markası kuşkusuz elektrikli ev aletleri konusunda sayılı firmaların başında geliyor. Biz de elektrikli süpürge alırken tercihimizi Fakir markasından yana kullanmıştık. İlk zamanlar oldukça sorunsuz bir şekilde çalışırken yakın geçmişte hız ayarı bozuldu. Biz de istediğimiz verimi alamadığımız için hemen Samandıra Fakir Servis ‘ine ulaştık. Gelen ekip makineyi götürüp birkaç gün içinde tamirini yaparak sorunumuzu çözdükten sonra elektrikli süpürgemizi teslim etti.

  • Reply
    Gül

    2013 senesinde iş değişikliği sebebiye yeni bir eve taşındım. Yeni eve taşındığım sıralar Fakir markasının sessiz elektrikli süpürgsi dikkatimi çekti ve satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı makinemi Fakir Servis Samandıra şubesine götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 1 hafta içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul