İstanbul

Fakir Servis Bebek

Bebek Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Begüm

    Evimi dizerken birçok elektrikli ev aleti tercihini Fakir markasından yana kullanmıştık. Gerçekten ev aletleri konusunda oldukça kaliteli ürünleri var fakat elektrikli süpürge için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü kullanmış olduğum elektrik süpürgesinin yakın zamanda başlığı borusundan çıktı. Ben de bir bez vasıtasıyla kullanıyordum. Estetiklikten uzak bu görüntüden uzaklaşmak için Bebek Fakir Servis ‘e ulaştım. Ekip başlığı değiştirerek sorunumu kökünden çözdü.

  • Reply
    Vahide

    Yaklaşık olarak 6 yıldır büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Fakir marka süpürgemin başlığı ile hortumu arasında bulunan parça geçtiğimiz günlerde kırıldı. Ben de bu şekilde süpürgeyi kullanamadığım için hemen Fakir Servis Bebek şubesi ile telefonla iletişime geçip adreslerine gittim. Süpürgeyi orada bırakmamı, birkaç gün içinde bana haber vereceklerini söylemelerine rağmen aradan neredeyse 10 gün geçti. Burdan süpürgem hakkında bilgi almam mümkün müdür?

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now Button444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul