İstanbul

Fakir Servis Ortaköy

Ortaköy Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Suat

    Ortaköy semtinde bulunan öğrenci etüt merkezimizde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorduk. Fakat süpürgemiz son zamanlarda oldukça gürültülü çalışıyordu. Bu da o sırada ders çalışan öğrencileri oldukça rahatsız ediyordu. Bu sebeple ivedi bir şekilde Ortaköy Fakir Servis ‘ine ulaştık. Gelen ekip süpürgeyi götürdü. Ertesi gün ise sorunsuz, oldukça sessiz bir şekilde çalışan süpürgemizi teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

  • Reply
    Melike

    Uzun senelerden beridir çalışmıyorum ve ev hanımlığı mesleiğini icra ediyorum. Elektrikli süpürge tercihim de ilk seneden beri hep Fakir markası olmuştur. Son aldığım sessiz model olan makinemden de oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz günlerde süpürgemin süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. Performasından memnun olduğum için yeni bir makine almak yerine Fakir Servis Ortaköy ile iletişime geçtim. Kısa sürede süpürme aparatını değiştiren ekip elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi haliyle teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul