İstanbul

Fakir Servis İkitelli

Uzun seneler önce İstanbul’un İkitelli semtinde elektrikli süpürge onarım ve yedek parça tedariki hizmetleri alanında faaliyetlerine başlayan Fakir Servis İkitelli, siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel kadrosuyla her gün başarısının üzerine başarı ekleyen firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Uzun senelerin vermiş olduğu tecrübe ile süpürgenizden ortaya çıkan arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor. Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır. Aynı şekilde onarımda da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


İkitelli Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Buse

    Yıllar önce ablamla aynı anda birer tane Fakir marka elektrikli süpürge satın aldık. İkimiz de sadece haftada bir iki kez kullanıyoruz. Onun elektrikli süpürgesinde hiçbri sorun yokken benim elektrikli süpürgem gün geçtikçe daha gürültülü çalışmaya başladı. Benim şansımdan mıdır nedir anlayamadım. Aynı anda aldık, aynı sürede kullandık. Bunun nedeni nedir? Daha önce durduk yere elektrikli süpürgesinin gürültüsü artan kimse varsa beni aydınlatabilir mi?

  • Reply
    Sude

    Eşimle 2009 senesinde evlendik. Evlendiğim seneden beri yaklaşık olarak 11 senedir Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Bunca geçen sürede de performasından bir hayli memnundum. Ancak yakın zamanda başlık ile tutacak arasında kalan hortumda delik olduğunu farkettim. Bundan dolayı süpürgem tozları alamıyordu. Ben de hemen Fakir Servis İkitelli şubesine ulaştım. Çok kısa sürede eski hortumu, yeni hortumla değiştirerek süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul