İstanbul

Fakir Servis Moda

Çok uzun seneler önce elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulan Fakir Servis Moda kurulduğundan beri Fakir marka süpürge kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknik servis olarak talebiniz doğrultusunda adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer süpürgenizde küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza varsa süpürgenizi kendi yerimize götürüyoruz. Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da yaptığımız süpürge tamiratı için garanti veriyoruz.

Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız hemen bizi tercih edebilirsiniz.


Moda Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Ayten

  Uzun senelerdir memnuniyetle kullandığım Fakir Veyron marka süpürgemin çekim gücünden oldukça memnundum. Bana bu zamana kadar hiç sorun yaşatmayan süpürgemin kablosunu geçen gün eve beslediğim 2 adet canavar gibi köpeğim kopardığı için hemen Moda Fakir Servis ‘ine götürdüm. Onarımın hemen hallolmayabileceğini söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Reply
  Burcu

  Senelerdir evimizin tabiri caizse temizlikçiliğini yapan Fakir marka elektrikli süpürgem izgeçtiğimiz hafta çalıştığı sırada birden kapandı ve uzun denemelerime rağmen çalışmadı. Evimize de yakın olan Fakir Servis Moda şubesine götürdüğüm süpürgemin kontrol kartında devrenin kesildiği tespit edildi. Yoğunluktan dolayı bana yarına gün verdi. Ertesi gün gittiğimde süpürgem hazırdı. Teşekkür ederim.

 • Reply
  Özge

  Elektrikli ev aletleri sektöründe Fakir markası herhalde herkesin parmakla gösterdiği markaların başında geliyor desek yalan olmaz. Bu yüzden biz de elektrikli süpürge alırken bu popülariteyi göz önünde bulundururak tercihimizi Fakir markasından yana kullandık. Yaklaşık 7 yıldır da ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı düşünmekteydik. Fakat anlam veremediğimiz bir biçimde son bir aydır elektrikli süpürgemizin çekim gücünde belirgin bir düşüş gözlemledik. Elektrikli süpürgemizin garanti süresi de sona erdi. Bundan dolayı teknik servise götürmeden önce burdan da sorup, konu hakkında bilgisi olan ya da daha önce böyle bir durumlar karşılaşan arkadaşların görüşlerini merak ettik. Acaba daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul