İstanbul

Fakir Servis Altunizade

Elektrikli süpürgeler evlerimizde büyük önem taşıyan teknolojik aletlerdendir ve neredeyse hemen hemen her evde olan makinelerdendir. Fakat her teknolojik alet gibi elektrikli süpürgeler de arıza çıkartabilir. Ve her teknolojik aletin olduğu gibi elektrikli süpürgelerin de bir kullanma ömrü vardır. Bu durumda kullanıcılar için işinin ehli, profesyonelce çalışan bir teknik servis hizmetine ihtiyaç duyulur. Her türlü arızada ve bakımda hiç şüphe duymadan Fakir Servis Altunizade şubemizi tercih edebilirsiniz. Bizi arayıp arıza kaydı oluşturduktan hemen sonra öncelikle evinizde arıza tespitini yaparız.

Arızanın büyüklüğüne göre de evinizde ya da servisimizde tamiratı gerçekleştirdikten sonra da kurulumunu gerçekleştiririz. Tamirat sırasında taktığımız her bir parça için 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Bunun yanı sıra onarımın yanında aynı zamanda yedek parça ve aksesuar ihtiyacınız olduğunda yine bizlere ulaşabilirsiniz. Tamamen birinci kalite olan yedek parça ihtiyacınız için de buradayız. Siz değerli müşterilerimiz kaliteyi ve güvenilir işçiliği çok da uzakta aramayın. Pazar hariç haftanın kalan 6 günü hizmetinizdeyiz.


Altunizade Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Emel

    Kullanmaktan bir hayli memnun olduğum Fakir marka süpürgem, 3 gün önce çalışırken sanki bir araba yokuş çıkıyormuş gibi zorlandığını belli eden garip bir ses çıkarıyordu. Kapatıp 1 saat sonra tekrar açtığımda aynı ses gelmeye devam etti. Bunun üzerine internetten iletişim bilgilerine ulaştığım Altunizade Fakir Servis ‘e durumu anlatmam üzerine süpürgeyi götürüp kendilerine teslim ettim. Kendileri anakartın yandığını söyleyerek tamir için oldukça yüksek bir meblağ talep ettiler. Anakart değişiminin aşağı yukarı fiyat skalsı nedir bilen var mıdır?

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul