İstanbul

Fakir Servis Koşuyolu

Her geçen gün ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve evinizde yeni olanaklar ortaya koyarak size yardımcı olacak yeni çözümler meydana getirmek için çalışan Fakir markasının temelinde ve değerlerinde, kalite, teknoloji ve yenilik bulunmaktadır. Fakir ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınmıştır. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişin ardından günümüzde Fakir, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Markanın en sevilen ürünlerinden biri olan elektrikli süpürgeler oldukça geniş modelleri ile siz kullanıcılarının tercihine sunulmaktadır. Ancak elektrikli süpürge gibi çok kullanılan bir elektronik eşyanın arıza çıkarması kaçınılmaz olduğu için Fakir markasına ait bu arızaları çözecek birçok noktada teknik servis bulunur. Onlardan birisi olan Fakir Servis Koşuyolu şubesi ile arıza onarımının yanında yedek parça ve aksesuar tedariki gibi hizmetler verdiğimiz ekibimiz güler yüzlü ve alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Fakir markasına ait süpürgenizin arıza bildirimlerini ilgili numaradan bildirerek bize ulaşabilirsiniz, vereceğimiz hizmetten memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.


Koşuyolu Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 97 36
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Hasan

  Sahibi olduğum hukuk büromuzda Fakir Veyron marka toz torbasız süpürge kullanıyoruz. Geçen hafta ofisteki en küçük bir toz tanesini bile çekemeyecek duruma geldiği için Koşuyolu Fakir Servis ‘ine götürdüm ve süpürgemle ilgileneceklerini söylediler. 2 gün geçmeden Koşuyolu Fakir Servis ‘inden aranıp süpürgemin tamir olduğunu söyleyerek geliğ alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım ve çok da memnun kaldım. Şu an makinem sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Fatma

  Benim için bir beyaz eşyanın kalitesi fiyatından daha önemlidir. Çünkü çalışan birisi için elektronik eşyaların arızalanması bir vakit kaybıdır. Uzun zamandır kullandığım Fakir markasına ait süpürgemizin çok kısa bir süpürme ile haznesinin hemen dolduğunu fark ettim. Önce torbası ile alakalı olabileceğini düşündüm fakat torbayı değiştirdiğimde de çok çabuk dolmaya başladı. Süpürgemi Fakir Servis Koşuyolu şubesine götürdüğümde ekip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Reply
  Gamze

  Yaklaşık 4 yıl önce kullanmış olduğum, ismini vermek istemiyorum ama çok da kaliteli ve pahalı olarak bilinen elektrikli süpürgemde yaşadığım kötü tecrübeler sonucunda Fakir marka elektrik süpürgesi almıştım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde görevini yerine getiriyordu. Yani diğer süpürge markalarına o kadar da fazla para vermeye gerek yokmuş diye düşünmeye başladım. Fakat bu kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem de son zamanlarda fazlasıyla gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Filtresinde tıkanıklık mı var diye filtre temizliği de yaptım ama sonuç alamadım. Hafta içi çalıştığım için servise götürme şansım da yok. Acaba hafta sonları kapalı mısınız? Ve sizce süpürgem neden bu kadar fazla gürültülü çalışıyor olabilir?

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul