İstanbul

Fakir Servis Kozyatağı

Elektrikli süpürgeler temizlik ihtiyacı oldukça kullanıldığı için demirbaş eşyalardan birisi olarak bilinir. Bu sebepten ötürü sürekli kullanılacak olan eşyaların da dayanıklı, kaliteli ve alanında ün yapmış güvenilir markalardan olması gereklidir. Fakir markası da elektrikli süpürge ve mutfak eşyaları arasında kendini kanıtlamış olup markaya ait en çok tercih edilen eşya ise elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürgeler herkesin her türlü zamanda kurtarıcısı olarak bilinir. Tabi sürekli kullanılacak olan bir elektronik eşyanın arızalanması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu sebep ile bu aşamada kullanıcıların ilk aradıkları şey güvenilir bir teknik servistir.

Fakir Servis Kozyatağı ekibi olarak bu arayışınızı sonlandırmak için bir telefon kadar uzağınızda size hizmet vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz. Kozyatağı ve çevresinde güvenilir, sorumlu, uzman ekibe sahip bir teknik servis arıyorsanız şubemiz ve ekibimiz tam size göre. İlgili telefondaki müşteri hizmetlerimizden randevu almak için bize ulaşabilirsiniz. Ekip olarak müşteri memnuniyetini odak noktamıza koyduğumuz için memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.


Kozyatağı Fakir Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Buse

    Elektrikli süpürgem arızalanınca uzun araştırmalar sonucu Fakir marka elektrikli süpürge satın aldım. İlk 5 yıllık süreçte hiçbir sorun yaşatmayan süpürgem son 1 yıl içersinde 5 kez servise gitti. Her gittiği yerden onarıldı diyerek getiriliyor ama ertesi gün yine aynı, çekim gücü sıfır. En son hasbelkader Kozyatağı Fakir Servis ‘i ile denk geldim. 3-4 ay oldu hala makinemde bir sorun olmaması sevindirici. Kozyatağı Fakir Servis ‘ini herkese öneririm.

  • Reply
    Begüm

    Küçük yaşlarda iki tane çocuklu evin en büyük derdi sürekli etrafta bir sürü oyuncak olması ve alerjmin olması sebebi ile sürekli süpürge açmak zorunda olması. Bu sebeple eşim çocuklarımın ve kendisinin adına doğum günümde uzun zamandır istediğim Fakir markasına ait Veyron Turbo XL Toz Torbasız Süpürge Rosie modelini aldılar. Bu sebeple de beni neredeyse dünyanın en mutlu insanı ettiler. Süpürgemle mutluluk yaşarken her gördüğüme övmem sebebi ile nazar değdirmiş olacağım ki süpürgemin yedek parçası kırıldı. Hemen internetten ufak çaplı bir arama ile evimin yakınındaki Fakir Servis Kozyatağı ekibine ulaştım ve problemimden bahsettim. 2 saat gibi bir süre içerisinde ellerinde kırılan yedek parçamın aynısı ile gelen ekip problemimi yerinde ve profesyonelce çözerek mağduriyetimi kısa sürede giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul