İstanbul

Fakir Servis Erenköy

Çok uzun senelerden beridir Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet vermekte olan Fakir Servis Erenköy şubemiz Erenköy ve çevresinde oturanların tercih ettiği güvenilir bir servistir. Elektrikli süpürge üzerine size yardımcı olacak şubemizde başarılı, deneyimli, bu iş üzerinde artık ustalaşmış olan teknik elemanlarımızla çalışırız.

Ev ve işyerlerinin temizliğinde sağladığı kolaylıklar ile hayatımızda olmazsa olmaz dedirtecek kadar büyük bir etki yaratmıştır. Fakat kimi durumlarda süpürgeler de her elektronik eşya gibi arızalanabilir. Biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Şubemiz olarak sizin bir telefonunuzda size yardım edebileceğimiz en kısa sürede evinize gelip tamirinizi yapıyoruz.

Üstelik parça değişim söz konusu olduğunda size 1 yıl sürecek garanti veriyoruz. Sizin de Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmiş ise hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ve sadece Pazar günleri hizmetinde değiliz. Onun dışındaki 6 gün hizmetinizdeyiz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibimiz siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına daima hizmet vermeye hazır. Bu yüzden gözünüz kapalı bize ve elemanlarımıza güvenebilirsiniz.


Erenköy Fakir Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Aslı

    Haftaiçi yoğun iş temposundan ötürü yalnızca haftaiçi çalışmak üzere evimde temizlik işlerini yapan bir yardımcım var. Geçtiğimiz haftasonu kendim evde temizlik yaparken elektrikli süpürgeyle yerleri süpürmek istedim. Çalıştırdığım anda çalışma sesinin gelmesiyle kapanması bir oldu ve makineden yanık kokusu geldi. Motorun yandığını düşünerek Fakir marka süpürgemi Erenköy Fakir Servis ‘ine götürdüm. Çok iligili ve güleryüzlü olan teknik servis ekibi birkaç gün içinde süpürgemin onarımını yapıp teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul