İstanbul

Fakir Servis Bulgurlu

Elektrikli süpürge son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tüm evlere girdi. Fakat her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu noktada kullanıcılar için işini doğru yapan bir teknik servis ihtiyacı oluşur. Fakir Servis Bulgurlu olarak uzun senelerdir İstanbul’un Bulgurlu semtinde siz değerli Fakir süpürge hizmet veriyoruz. Elektrik süpürgesi alanında uzmanlaşmış ekibimizle bakım, onarım, yedek parça, tamirat gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Son sistem teknoloji ile yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servis önceliğimiz sadece arızayı gidermek değil, problemin nedenini çözüme kavuşturmaktır.

Bundan dolayı da bölgedeki Fakir süpürge kullanıcılarının arıza ile karşılaştıklarında bir numaralı tercihi konumundayız. Bunun yanı sıra hortum, toz torbası, başlık ve filtre gibi parçaların tedariki konusunda da profesyonel hizmet verip, yedek parça değişimi sonrasında da gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Eğer siz de uygun fiyata karşı kaliteli hizmet ve hizmet sonrasında da gerekli teknik desteği almak isterseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Bulgurlu Fakir Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Cisem

    Yıllardır kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin çekim gücü fazlasıyla düşünce, filtresinden kaynaklandığını düşünerek Bulgurlu Fakir Servis ‘ine götürdüm. Makinenin filtre bakımının yapılması gerektiğini ve sonra da bana dönüş yapacaklarını söylediler. Birkaç gün içinde hallolacağını düşündüğüm süpürgem ancak 3 hafta geçmesine rağmen dün geldi. Sorunumun çözülmüş olması sevindirici olmasının yanı sıra servisin bu kadar yavaş çalışması da düşündürücü.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul