İstanbul

Fakir Servis Feneryolu

Fakir Servis Feneryolu olarak uzun yıllardır İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Feneryolu semtinde siz değerli müşterilerimize Fakir markasına ait süpürgelerin onarım ve yedek parça alanında hizmet veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamızda birinci önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Müşterinin talepleri doğrultusunda hareket eden firmamızda her zaman en hızlı ve güvenilir hizmet verilir. Buna karşın uyguladığı tabanda tutmuş olduğu fiyatlarla müşterilerinin cebini de düşünür. Elektrikli süpürgelerde bir arıza sonucu bize ulaştığınız taktirde çok kısa bir süre içerisinde ekibimiz adresinize gelir. Adresinizde arıza tespiti yapılır. Küçük bir arızaysa hemen adresinizde onarımı yapılır. Büyük bir arıza varsa süpürgeniz alınır, bizim kendi yerimize getirilir.

Burada onarım işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize getirilir. Eğer sizin de Fakir markasına ait elektrikli süpürgenizde bir arıza var ise gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına süpürgeleriniz konusunda hizmet vermeye daima hazır.


Feneryolu Fakir Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Buse

    Yaklaşık 5 yıldır Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. Geçen ay yeni bir çocuğum dünyaya geldi. Çocuğu uyutup evi süpüreyim diyorum, gürültüden hemen bebek uyanıveriyor. Bu yüzden süpürgeyi kullanamaz duruma geldim. Bebeğim yeni doğduğu için gelenim gidenim de oldukça fazla. Bu yüzden evi çalı süpürgesiyle temizlemek zorunda kalıyorum. Bu da fazlasıya zahmetli. Acaba daha az gürültülü çalışması için ne yapmalıyım?

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul