Kocaeli

Fakir Servis Körfez

Fakir Servis Körfezolarak siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına güvenli ve hızlı bir şekilde elektrikli süpürge sektöründe teknik servis hizmeti vermektedir. Oldukça bilgi birikimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma Kocaeli’nin Körfez ilçesinde siz değerli müşterilerini bekliyor. Son sistem teknoloji İle yapmış ollduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasyıla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; süpürgelerinize sadece sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız.

Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memmun etmektir. Yedek parça ve aksesuar tedariki hizmetlerinde de kullanılan tüm parçalar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep önplanda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Körfez Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 21
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Yorum

  • Reply
    Eda

    2014 yılından beridir evimizde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Şu ana kadar da kusursuz olarak çalışan süpürgemizin performansından oldukça memnunduk. Fakat kullanmakta olduğumuz elektrikli süpürgemizin yerle temas eden parçada arıza meydana geldi. Parçanın altında bulunan tekerlek kırıldığı için süpürgemizden istediğimiz verimi tam anlamıyla alamıyorduk. Bu yüzden en kısa sürede sorunumuz çözülmeliydi. Vakit kaybetmeden hemen Fakir Servis Körfez şubesi ile iletişime geçtik. Gelen teknik servis ekibi ellerinde o parçanın kalmadığını ve bu yüzden sıfır parça için sipariş vermeleri gerektiğini söyledi. Şanslıydık ki ertesi gün sipariş ellerine ulaştı ve parça değişimini sağlayıp sorunumuzu çözdüler. Hızlı ve kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederiz.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul