Kocaeli

Fakir Servis Kartepe

Fakir Servis Kartepe uzun senelerdir Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerinizin onarım ve yedek parça işlerinde zamanında adresinizde olan hızlı ve güvenilir hizmet sunan özel bir teknik servi veren firmadır. Son sistem teknoloji İle yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Yapmış olduğumuz çalışmalarda profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.
Vermiş olduğumuz hizmetlerde yeterli belgelere sahip olarak profesyonel şekilde çalışma yapmaktayız. Bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi pek çok farklı konuda servis hizmeti sunmaktayız. Uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz her çalışma kısa süre içerisinde sonuç elde etmenizi sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Bu sayede cihazlarda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktayız.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde elde etmiş olduğumuz bilgi ve deneyim ile hizmet veriyoruz. Bu alanda profesyonel hizmetin adresi olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Siz de kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartepe Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 77 82
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul