İstanbul

Fakir Servis Halkalı

Elektrikli süpürge her evin en önemli eşyalarından birisidir. Üretiminden bu yana her evde bulunan ve üzerindeki ilgi azalmayan bu ürünün de bir sürü modeli vardır. Elektrikli süpürge alırken çekim gücü en çok dikkate alınan özelliklerdendir. Bunun yanı sıra fiyat performans oranı, kullanım ömrü vs. gibi birçok özellik de göz önünde bulundurulur. İdeal süpürgeler için günlerce, haftalarca ve bazen aylarca detaylı bir araştırma yapılır. Bu araştırmaların ardın da seçim yapmak zordur. Biz sizi bu zahmet kurtarıyoruz. Fakir marka elektrikli süpürgelerimizde ideal bir elektrikli süpürgede olması gereken bütün özellikler uygun fiyatlı olarak vardır.

Süpürgeyi başka yerde aramayın. Bazı zamanlar süpürgeler arıza verebilir. Arıza durumlarında da yine hiç düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Tamirat işlemi sırasındaki işçiliğimize de taktığımız her bir parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. İşinin uzmanı, başarısını kanıtlamış teknik ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç haftanın altı günü sizlere hizmet için hazırız. Halkalı bölgesi için hiç şüphesiz olarak Fakir Servis Halkalı şubemizi tercih edebilirsiniz.


Halkalı Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 42 11
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    İlknur

    Baba evinde annem Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyordu. Ben de annem süpürgesinden memnun olduğu için çeyizimde aynı markadan almıştım. İlk seneler performansı oldukça iyiydi. Fakat yakın geçmişte kablo sarma makarası içindeki bileziklere bağlantı sağlayan kablolardan biri koptu. Ben de süpürgemin performansından memnun olduğum için hemen Halkalı Fakir Servis ‘ine götürdüm. Oldukça ilgili olan ekip ertesi gün onarımı yapıp elektrikli süpürgemi teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul