İstanbul

Fakir Servis Gültepe

Elektrikli süpürgeler günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyaların başında gelmektedir. Fakat zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de arızalanabilmektedir. Bu noktada kullanıcılar işini düzgün yapan bir teknik servise ihtiyacı oluşur.

Fakir Servis Gültepe elektrikli süpürge alanında onarım hizmetinin yanında yedek parça ve aksesuar tedariki hizmetlerini de sunmaktadır. Elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiğinde, alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimizle süpürgenizde yaşanan arızalar doğru olarak tespit edilir. Bu tespit edilen arızalara en etkin çözümler üretilir. Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit edilir ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır.

Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir.Firmamız ayrıca her konuda daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Verdiği yüksek kalitede hizmete karşılık uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Ayrıca tamirat veya parça değişimi yaptığı kombinize 1 yıl süreyle garanti sağlar. Bundan dolayı müşteri memnuniyetine çok fazla önem verdiği görülür. Sizin de Fakir marka süpürgenizde bir arıza varsa gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Gültepe Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Naz

    Yıllar önce eski elektrikli süpürgemizle oldukça fazla sorun yaşadığımız için yeni bir elektrikli süpürge satın almıştık. Tercihimizi de herkesin diline pelesenk olmuş olan Fakir markasından yana kullanmıştık. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde görevini ifa eden makinemiz artık fazla gürültü çıkarmaya, emiş gücünde düşük performans vermeye başladı. İstanbul Gültepe semtinde tamirini yapacak teknik servis arayışımız var. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Reply
    Hatice

    Yaklaşık 7 sene önce bir kampanya ile Fakir marka elektrikli süpürge satın almıştım. Satın aldığım zamandan bu zamana kadar da uzun yıllardır da problemsiz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde elektrik süpürgem, evde temizlik yaparken bir anda yanık kokusu çıkarttı ve sonra kapandı. Açtığımda ise hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Fazla bilgim olmadığı için Fakir Servis Gültepe şubesini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak için uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul