İstanbul

Fakir Servis Ayazağa

Fakir Servis Ayazağa uzun senelerden beridir elektrikli süpürge teknik servisi sektöründe hizmet veren ve bu verdiği hizmetler netciesinde güzel geri dönüşler alan bir firmadır. Elektrikli süpürgelerin onarımı, yedek parça ve aksesuar tedariki konusunda oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza daha güncel çözümler sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasyıla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahelede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansına sahip olacaksınız. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memnun etmektir.

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa semtinde bulunan firmamız süpürgelerin tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Fakir marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.


Ayazağa Fakir Servisi
Telefon: 0216 622 65 06
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Serap

    Yaklaşık 5 yıl önce ablamın tavsiyesi üzerine elekrikli süpürgemi Fakir marka elektrikli süpürgeyle değiştirdim. 5 yıl boyunca tık demeden çalışmaya devam etti. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için düğmeye bastığımda makineye güç gelmedi ve çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden süpürgemi Ayazağa Fakir Servis ‘ine götürdüm. Onarım için bende birkaç gün talep eden teknik servis ekibi 2 gün sonra makinemi tamir edilmiş bir şekilde teslim etti.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul