İstanbul

Fakir Servis Gürpınar

Günlük yaşamımızı kolaylaştırmak için kullanılan eşyalar günden güne elektronik ürünlere dönmeye başladı. Gelişen teknolojiyle birlikte hepsi akıllı diye tabir edilen cihazlar haline geldi. Bu sayede kullanıcı dijital kontrol panelleri sayesinde cihazdan istediği işlemi programlayıp başka işleriyle ilgilenebiliyor. Ancak bu eşyalar zaman zaman bazen kullanıcı kaynaklı bazen de başka nedenlerden dolayı arızalanabiliyor. Bu da kullanıcı için hızlı ve güvenilir bir teknik servis ihtiyacı doğuruyor.

Tam da bu noktada Fakir Servis Gülpınar olarak siz değerli müşterilerimize ait Fakir marka elektrikli süpürgelerinizde onarım ve yedek parça işlerinde en hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım ve yedek parça değişim işleri gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almıştır. Bu nedenle firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmiştir.

Alanında uzmanlaşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük keyif alır. Uygun fiyat ile kaliteli hizmeti tek çatıda altında birleştiren firmamızda hizmet almak ayrıcalıktır. Sizin de Fakir marka elektrikli süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşan teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır. Unutmayın kaliteli hizmet herkesin hakkıdır.


Gülpınar Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Sibel

    Yaklaşık 4-5 yıldır kullandığımız Fakir marka elektrikli süpürgemizden oldukça memnunduk. Özellikle emiş gücü bakımından beklediğimizin üzerinde seviyelere sahipti. Hatta bu sebeple eş dosta da tavsiye olarak önermiştik. Fakat yakın zamanda makinemizin emiş gücünde gözle görülür bir düşüş gözlemledik. Biz neyse de, tavisye ettiğimiz insanlara karşı mahçup olmaktan korkuyoruz. Bu elektrikli süpürgelerin belli bir ömrü mü var acaba? Belli bir süreden sonra emiş gücü düşüyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa seviniriz.

  • Reply
    Fatma

    Daha önce kullanmış olduğum elektrikli süpürgede yaşamış olduğum kötü tecrübeler sonucunda yaklaşık beş yıl kadar önce Fakir marka elektrik süpürgesi almıştım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde fazla gürültülü çalışmaya başladı. Bu gürültü o kadar çok fazla ki neredeyse artık süpürgemi kullanamaz hale geldim. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now Button444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul