İstanbul

Fakir Servis Göktürk

Kurulduğumuz yıldan bu yana geçen süre içerisinde Fakir Servis Göktürk şubesi olarak siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına güvenli ve hızlı bir şekilde süpürge onarımı sektöründe hizmet vermektedir. Oldukça bilgi birikimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma İstanbul’un Göktürk bölgesinde siz değerli Fakir kullanıcılarını bekliyor.

Bölgede herkesin takdirini kazanan firmamız uzun senelerden beridir uygun fiyat ve sağladığı müşteri memnuniyettiyle birçok Fakir süpürge kullanıcısının ilk tercihi konumunda olmuştur. Titizliği ve tamiratlardaki yüksek başarı oranının yanı sıra sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlar. Bilindiği gibi elektrikli süpürgeler birer elektronik cihazdır. Her elektronik eşyaların bir arıza yapabilme ihtimali ve bu cihazların yenisini almanın maliyeti göz önüne alındığında teknik servislerin önemi bir kez daha ortaya çıkar.

Bundan dolayı hem uygun fiyat politikası hem hizmet öncesi ve hizmet sonrası teknik desteğiyle siz de bozulan elektrikli süpürgelerin onarımı ya da yedek parça değişimi için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günü hariç haftanın tüm günü siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Göktürk Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

3 Yorum

 • Reply
  Melda

  Uzun yıllar kullanmış olduğum elektrik süpürgesi arızalanınca yeni bir elektrik süpürgesi almaya karar vermiştim. Piyasadaki muadillerinden biraz daha pahalı olan Fakir markasını çok duymuştum ve kalitesinden ötürü tercihimi bu markadan yana kullanmıştım. Fakat ilk seneler sorunsuz bir şekilde çalışan elektrikli süpürgem çalışırken aniden durdu. Ben de vakit kaybetmeden Göktürk Fakir Servis ‘ine ulaştım. Makineyi götürdüğüm teknik servis motorun yandığını söyledi. Performansından memnun kaldığım için yeni bir makine almak yerine değişimi yaptırdım ve şu an elektrikli süpürgem sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

 • Reply
  Suzan

  Yakın zamanda iş değişikliği nedeniye yeni bir eve taşındık. Nakliyeciler taşıma esnasında süpürgemi yere düşürdü. Düşme sonrasında elektrikli süpürgemin başlığı kırıldı. Yeni eve taşındığımda dolayı elektrikli süpürgemi kullanmam gerekiyordu. Bu yüzden tamiri elzemdi. Ben de hemen yakında bulunan Fakir Servis Göktürk şubesine götürdüm. Aynı saat içerisinde yeni bir başlık takarak büyük bir dertten kurtaran teknik servis ekibine teşekkür ederim.

 • Reply
  Songül

  İstanbul Göktürk semtinde kendimize ait bir terzi atölyemiz var. Her ne kadar koronavirüs salgını olsa da gelen giden çok oluyor. Bu yüzden süpürge alırken kaliteli bir ürün olsun diyerekten Fakir markasını tercih etmiştik. İlk zamanlarında oldukça sorunsuz temizliğimizi yapan süpürge daha sonra çalışırken dışarı toz atmaya başladı. Biz de bize yakın bir konumda olan Fakir Servis Göktürk şubesi ile telefon üzerinden iletişim kurduk. Aradığımız teknik servis ekibi bize bu problemin kalitesiz torba kullanımından dolayı olabileceğini söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Daha sonra kullandığımız torbalarda hiç böyle bir sorun yaşamadık. Kendilerine ilgi ve bize göstermiş oldukları alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul