İstanbul

Fakir Servis Çağlayan

Çağlayan Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 97 362
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Buse

    Uzun yıllar önce alıp, aldığımdan beri sorunsuz bir şekilde çalışan Fakir marka elektrikli süpürgemin kademeli olarak süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. En son hiçbir şekilde verim alamadım. Aradığım Çağlayan Fakir Servis kısa süre sonra gelip, tamiri mümkün olmayan süpürme aparatının değişmesi gerektiğini söyledi. Çekiş gücünden oldukça memnun olduğum makinemin değişimini onayladım. Değişimden sonra süpürgem sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.

  • Reply
    Semra

    Uzun senelerden beri kullanmış olduğumuz Rowenta marka süpürge evimizin en temel eşyalarından birisiydi. Çünkü yaklaşık 7 senedir bir gün bile arıza yapmadan çalışmaya devam ediyordu. Ancak geçtiğimiz ay ne yazık ki üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerden birisi kırıldı. Bu şekilde kullanılması da oldukça zorlu için Fakir Servis Çağlayan şubesine ulaştık. İlgili ve bilgili olan teknik servis ekibi aynı gün gelip makineme yeni tekerlek takarak süpüürgenin sorununu giderdi.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul