İstanbul

Fakir Servis Suadiye

Fakir markası dünya çapında elektrikli ev aletleri alanında son teknoloji kaliteli ürünler üreten bir markadır. Üretmiş olduğu ürünlerle dünya genelinde birçok evin elektrikli ev aletleri satın alırken ilk tercihlerinden birisi olan Fakir, süpürge sektöründe de çok kaliteli ürünler üretmiştir.. Ancak her marka elektrikli süpürgede olduğu gibi ne yazık ki Fakir marka süpürgelerde de bazen kullanıcı kaynaklı, bazen ise kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların, kullanıcıların günlük hayat akışının aksamasına neden olacağından hızlı ve doğru bir şekilde müdahele edilerek giderilmesi gerekmektedir.

Fakir Servis Suadiye olarak siz değerli müşterilerimizin Fakir marka süpürgelerinizde yaşanan her türden arızayı en doğru ve en hızlı bir şekilde gideriyoruz. Alanında yetişmiş uzman ve profesyonel ekibimizle arıza tespit ve arızanın giderilmesi hakkkında büyük bir bilgi birikimine sahibiz. Fakir markasına yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet veren firmamız daima siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarının yanındadır. Bunun yanı sıra profesyonel ve deneyimli ekibimiz yedek parça ve aksesuar konusunda da hizmet vermektedir. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Suadiye Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Sinan

  Yaklaşık 6 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum Fakir Veyron marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz ay çalışırken dışarıya toz çıkarmaya başladı ve makinemin motorunun ısındığını gözlemledim. Hemen fişten çıkarıp koşarak Suadiye Fakir Servis ‘ine götürdüm. Sorunun motordan kaynaklandığını söyleyen teknik servis yetkilileri 2 hafta sonra süpürgemi onarılmış vaziyette teslim etti. Süre konusunda biraz problem olsa da makinemin sağlam bir şekilde teslim edilmiş olması sevindirici..

 • Reply
  Fatma

  Aşağı yukarı 10 yıldır kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin son zamanlarda çekim gücünde gözle görülür ölçüde düşüş gözlemledim. Ben de ilk olarak hazneyi temizledim ama hala yerdeki küçük en küçük bir toz zerresini bile çekemeyecek durumda çalışmaya devam ediyordu. Ben de çaresiz bir şekilde Fakir Servis Suadiye şubesine ulaştım. Alanında oldukça tecrübeli olan görevliler filtre temizliği yaparak emiş gücünü olması gereken seviyeye çıkardı.

 • Reply
  Ayşegül

  2018 senesinde kullanmış olduğum eski tip elektrikli süpürgem bana sorun üstüne sorun çıkarttığı için yeni bir elektrikli süpürge almaya karar vermiştim. Uzun uzun araştırmalar yapıp alanında kendini ispatlamış olan Fakir markasını tercih ettim. Gerek çekim gücü, gerekse de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Bu anlamda teknik özelliklerinden dolayı performansından oldukça memnunum. Fakat donanımsal açıdan aynı şeyi söyleyemeceğim. Çünkü geçtiğimiz günlerde elektrikli süpürgemin borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten teknik servis arayışına girdim ve araştırmalarım sonucunda Fakir Servis Suadiye şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve profesyonel olan teknik servis ekibi kısa bir süre içerisinde sorunumu çözdü. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul