Kocaeli

Fakir Servis Derince

Fakir Servis Derince olarak Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerinizin onarım ve yedek parça temini alanında siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet veriyoruz. Evinizde veya işyerinizde kullanmış olduğunuz Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerinizin arıza veya yedek parça işleriniz için Derince ve çevresinde bir teknik servis ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, ekonomik ödeme koşulları çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır. Bozulan süpürgelerinizin arıza bölgesindeki kontrollerden sonra ürünün diğer bölgelerini de kontrol etmekteyiz.Bu sayede süpürgenizin ileriki zamanlarda da arıza çıkma riskinin önüne geçmiş oluyoruz.

Teknik servis hizmetimiz bozulan süpürgelerinizde sizler için en doğru çözümleri üretip sorunlarınızı çözer. Sadece hizmet öncesi değil, firmamız hizmet sonrasında da teknik desteğini asla kesmez. Sizlere verdiği hizmete 1 yıl süreyle de garanti verir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilir. Ayrıca firmamız bu garanti süresiyle vermiş olduğu hizmetin arkasında durduğunu da göstermiş olur. Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadroumuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.

Derince Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 71
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Yorum

  • Reply
    Nilay

    Evimde uzun senelerden beridir Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Çekim gücü anlamında performansında hiçbir sorun yok. Fakat donanımsal açıdan aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü yakın zamanda Fakir marka elektrikli süpürgemin torba kısmının kapağı kırıldı. Aslında parça değişimi gerekli ve henüz bu parça için gerekli piyasa araştırması yapmadan internet üzerinden başka servisleri aradım. Gelip gördüklerinde aslında telefondan da verebilecekleri fiyat teklifini haddinden fazla vererek bir de üstüne servis ücreti alacaklarını söylediler. Ben de yine internet üzerinden Fakir Servis Derince şubesi ile iletişime geçtim. Hem uygun fiyata hem de hızlı bir biçimde süpürgemin onarımını yaptılar. Hem almış olduğum hızlı hizmetten hem de uygun fiyatlardan dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul