Kocaeli

Fakir Servis Başiskele

Fakir markası üretmiş olduğu kaliteli elektrikli ev aletleri ile kuşkusuz birçok evin tercih ettiği ya da tercih etmek istediği markaların başında gelmektedir. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de elektrikli süpürgelerdir. Her ne kadar oldukça kaliteli ürünler üretiyor olsa da kimi zaman ürettiği elektrikli süpürgeler çeşitli nedenlerden arızalanabilmektedir. Elektrikli süpürgelerin tamir onarım ve yedek parça tedariki hizmetlerini sağlayan Fakir Servis Başiskele siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Fakir marka elektrikli süpürgenizde yaşadığınız herhangi bir sorun için gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmalaşmış teknisyenlerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeye daima hazır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamızda müşterilerimiz asla mağdur olmaz.

Tamamen müşterinin sorununa odaklanan firmamızda müşterilerimizle sadece hizmet öncesinde ilgilenilmez, hizmetten sonra da teknik destek sağlanmaya devam edilir. Verilen hizmete 1 yıl süreyle garanti sağlanır. Üstelik müşteri dostu olan firmamızda fiyatlar da oldukça ekonomiktir. Sizin de elektrikli süpürgenizle ilgili Başiskele ve çevresinde kaliteli hizmet veren bir teknik servise ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.

Başiskele Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 42
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul