İstanbul

Fakir Servis Çeliktepe

Fakir Servis Çeliktepe olarak uzun senelerden beridir Çeliktepe semtinde Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerin onarım ve yedek parça alanında siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Oldukça profesyonel ve bilgi birikimli bir ekibe sahip olan firmamız siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yedek parça ve onarım konusunda en doğru hizmeti vermektedir. Arıza sonucunda bize ulaştığınız taktirde hemen adresinize geliyoruz.

Arıza tespitinin ardından kombinize en etkin ve hızlı çözüm uyguluyoruz. Ayrıca firmamız yedek parça konusunda da siz değerli Fakir süpürge kullanıcıları için özel hizmetler sunar. Sektörde parmakla gösterilen firmamız, tüm değerli müşterilerimiz için ayrı ayrı arşivler tutar. Öte yandan firmamız siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun fiyatlarını sunar. Ödeme konusunda çeşitli seçenekler de sunarak kaliteli hizmetin keyfini çıkarmanız sağlar. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız Fakir marka süpürgenize ait her türden arıza, bakım ve yedek parça işlemlerinizi yapmaya hazır. En doğru, hızlı ve kaliteli çözümler için vakit kaybetmeden hemen bizlere ulaşabilirsiniz.


Çeliktepe Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Müge

    Yıllar önce elektrikli süpürge satın alırken tercihimi, satıcının tavsiyesi üzerine Fakir markasından yana kullanmıştım. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan elektrikli süpürgemin bir süre sonra çekiş gücü oldukça düştü. İnternetten bakınca haznesi dolu olduğunda da çekiş gücü düşebildiği için temizliğini yaptım fakat çekiş gücü yine düşüktü. Ben de Çeliktepe Fakir Servis ‘ine ulaştım. Gelen ekip filtre temizliğini yaptıktan sonra çekiş gücü tekrar eski haline döndü.

  • Reply
    Dila

    Senelerden beridir evimde Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Yüksek emiş gücü ve kaliteli olan parçaları, Fakir markasını tercih etmemin en büyük nedeniydi. Ancak geçen hafta süpürme işlemim bitince makinemin fişini sarıp kaldırmak istedim. Ancak makara arızalandı ve kabloyu saramadı. Aynı gün Fakir Servis Çeliktepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip makinemi alıp götürdüler. Ertesi gün parça değişimi yapılıp arızası giderilen süpürgemi teslim aldım.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul