Kocaeli

Fakir Servis Alikahya

Elektrikli süpürgeler her evin vazgeçilmez olarak nitelendirilen eşyalarından birisidir. Her evin oldukça önemli olan eşyalarından birisi olan elektrikli süpürgeleri satın alırken herkes herkes büyük bir araştırma yapar. Bu araştırma günler, haftalar, aylar sürebilir. Bu araştırmadan sonra birçok marka ve çeşitle karşı karşıya kalınır. Bu araştırmaların sonunda birçok kişi oldukça kaliteli ürünler üreten Fakir markasını tercih eder.

Oldukça kaliteli ürünler üreten Fakir markası uzun ömürlü olarak bilinen markalardan birisidir. Fakat her elektronik eşya gibi Fakir marka elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli arızalar verebilir. Bu noktada kullanıcılar profesyonel bir hizmet sunan teknik servise ihtiyaç duyar. Biz Fakir Servis Alikahya olarak kalitemizi yapmış olduğumuz başarılı tamirat işlemlerimizde kanıtlıyoruz.

Bize ulaştığınızda en kısa sürede evinize geliyor arızayı araştırıyoruz. Eğer ki evde tamir edilebilecek bir durum varsa tamir ediyoruz. Fakat daha büyük bir arızaysa teknik servisimize götürüp tamirat işleminden sonra evinize getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmet alabilmesi için Pazar günleri hariç her gün açığız.

Alikahya Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 850 259 87 62
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul