İstanbul

Fakir Servis İçerenköy

Fakir Servis İçerenköy olarak siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, kurulduğumuz günden bu yana kuruluş ilkelerinden asla taviz vermeden servis çağrılarına cevap vermekteyiz. Arızalı, onarım veya yedek parça gerektiren süpürgelerinizi öncelikli olarak evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir.

Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz. Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygının getirdiği bir sevgidir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerin başında gelir. Sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrasında siz değerli müşterilerimize teknik desteği sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca bizden hizmet alan müşterilerimizin bizden aldığı hizmete bir yıl süreyle de garanti veriyoruz. Sizin de Fakir markasına ait süpürgenizde herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa bir telefon kadar uzağınızdayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


İçerenköy Fakir Servisi
Telefon: 0216 621 44 93
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Elif

    Fakir markası çıkarmış olduğu kaliteli elektrik süpürgesi modelleri ile ülkedeki bir kesimin evlerinde kullandığı markalardan biri olmuştur. Biz de uzun yıllar boyu Fakir marka elektrikli süpürge kullandık. Ancak geçtiğimiz günlerde kullanmış olduğumuz elektrikli süpürge çalışırken aniden durdu. Çağırdığımız İçerenköy Fakir Servis gelip elektrik süpürgesindeki filtreyii temizleyerek bakımını yaptı ve sorunumuzu ortadan kaldırdı.

  • Reply
    Ece

    Yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin torba kısmının kapağı kırıldı. Aslında parça değişimi gerekli ve henüz bu parça için gerekli piyasa araştırması yapmadan Fakir Servis İçerenköy şubesini aradım. Gelen ekip bana bir fiyat verdi. Daha sonra piyasa fiyatlarını araştırdım ve en uygun fiyatı veren firmanın bu olduğunu anladım ve kendilerine tamiri yaptırdım. Sonuçtan memnunum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul