İstanbul

Fakir Servis Florya

Hemen hemen her gün kullanılmakta olan elektrikli süpürgeler son dönemlerde her evin demirbaş eşyaları arasında gösterilmektedir. Fakat zaman zaman çeşitli nedenlerden ötürü elektrikli süpürgeler de diğer tüm elektronik eşyalar gibi arızalanabilmektedir.

Fakir marka elektrikli süpürgeniz arızalandığında onarım için biz Fakir Servis Florya firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında profesyonelleşen kadromuz aynı gün gelip sizlere hizmet vermektedir. Fakir marka Elektrikli süpürgelerinize ait her türden arıza için talebiniz doğrultusunda adresinize gelinir. Yerinde arıza tespiti yapılır. Daha sonra küçük bir arızaysa adresinizde tamiri yapılır. Ancak büyük bir arızaysa elektrikli süpürgeniz alınır ve bünyemizde tamiratı veya parça değişimi gerçekleşir. Daha sonra adresinize teslim edilir. Bu servis sonunda siz değerli müşterilerimize 1 yıl süreyle yapılan tamir veya parça değişimi için garanti verilir.

Eğer sizin de Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza var ise ya da herhangi bir parça değişimi aksesuar ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına daima hizmet vermeye hazır.


Florya Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

3 Yorum

 • Reply
  Emel

  Florya’da bulunan evimize yıllar önce Fakir marka elektrik süpürgesi almıştık. Uzun zamandır da sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Geçtiğimiz hafta başlığın altındaki tekerleklerin biri kırıldı. Bu haliyle kullanımı oldukça zor olduğu için vakit kaybetmeden Florya Fakir Servis ‘ine ulaştım. Gayet güleryüzlü ve hoşgörülü olan ekip aynı gün yeni tekerlek takarak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı.

 • Reply
  Dila

  4 yıl kadar önce bir tavsiye üzerine Fakir markasına ait dikey kablosuz süpürge aldım. Fakat kullanmış olduğum süpürge yakın zamanda birden çalışmamaya başladı. Elektrikli süpürge bir evin olmazsa olmazı, bu yüzden de vakit kaybetmeden Fakir Servis Florya şubesine ulaştım. Gelen yetkililer bataryanın bittiğini ve değişim yapılması gerektiğini belirterek bir fiyat verdiler. Birkaç yere de sorup soruşturduktan sonra en iyi fiyat verenin Fakir Servis Florya olduğuna kanaat getirip onlara yaptırdım. Şu an sorunsuz bir şekilde süpürgem çalışmaya devam ediyor. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Reply
  Hatice

  Evimde uzun senelerden beridir Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Performans anlamında da gerçekten elektrikli süpürgemden oldukça memnunum. Ancak 8 yaşında oldukça yaramaz, yerinde duramayan tabiri caizse hiperaktif bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Birçok servis dolaştım, hepsi de ellerinde öyle bir parça olmadığını söyledi. En son internet üzerinden Fakir Servis Florya şubesine ulaştım. Oldukça ilgili ve alanında uzman oldukları her hallerinden belli olan teknik servis ekibi şu an lazım olan parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyledi. 2 gün sonra da parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul