İstanbul

Fakir Servis Atakent

Çok uzun yıllar önce İstanbul’un Atakent semtinde faaliyetlerine başlayan Fakir Servis Atakent, Fakir markasına ait elektrikli süpürgelerim bakım, onarım ve yedek parça temini alanında hizmet vermektedir. Elektrikli süpürgeler neredeyse hemen hemen her evin olmazsa olmaz konumunda olan elektronik eşyalar arasında gösterilir. Hayatı kolaylaştıran bu eşyalar arıza verdiğinde herkes tamirat sonrası sıkıntı çıkmamasını ister. Hem güvenilir işçilik hem de uygun fiyat için bizi tercih edebilirsiniz.

Tabiri caizse süpürgelerin dilinden anlayan firmamız işin ehli bir bir firmadır. Bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan desteği firmamızdan talep edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış, profesyonel tekniksyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde gelir, talep ettiğiniz desteği çok kısa ve güvenilir bir şekilde siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına sağlar. İşlem sonunda da vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti verir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olunmasının önüne geçilir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızda siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasına asla izin verilmez. Tamamen müşteri odaklı çalışan teknik servisimizden yararlanmak için bizlerle hemen iletişime geçin.


Atakent Fakir Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

Yorum

  • Reply
    Seher

    Yaklaşık 5 senedir kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmadığım Fakir Veyron marka süpürgemin, yakın geçmişte temizlik yaparken tozları düzgün almadığına dikkat ettim. Bir süre bu sorun devam ederken yarım yamalak süpürgemi kullanmaya devam ettim ve en sonunda süpürgemden bir koku gelerek kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu düşünüp Atakent Fakir Servis ‘ine ulaştım. Gelen teknik ekip motorun yandığını söyleyerek beni haklı çıkardı. 1 hafta sonra süpürgemi, motorunu değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul