İstanbul

Fakir Servis Acıbadem

Çok uzun seneler önce doğan ve ticari olarak marka değerleri kalite, teknoloji ve yeniliğe dayanan Fakir markası ve ürünleri güvenilirlik, verimlilik ve hassasiyet özellikleriyle dünya çapında tanınır. Uzun yıllara kökleri uzanan bir geçmişin ardından günümüzde Fakir markası, tüm ürünlerine en iyi işlevselliği sağlamak ve her adımda mükemmelliğe ulaşmak üzere tasarımlar yapmak için yoğun bir şekilde müşterileri için çalışmaya devam etmektedir.

Fakir markasının kökleri derinlere uzanan değerleri, dürüstlük, cömertlik ve özgünlüktür. Temel meselesi ve odağı müşteri memnuniyeti olan markamızın tüm teknik servisleri de aynı şekilde sizin için çalışıyor ve her zaman sizin tarafınızdadır. Dünya standartlarında kaliteli çözümler sunarak günlük problemlerinizi çözmenize yardımcı olan markamızın servislerinden birisi olan Fakir Servis Acıbadem ekibi olarak elektrikli süpürgelerinizin özenle başarılı bir şekilde tamirini yapar.

Uzman kadromuzla müşterilerden oldukça iyi dönüşler alan şubemiz her türlü bakım, arıza, yedek parça tedariki hizmeti vermektedir. Alanında uzman ve güler yüzlü ekipten oluşan teknik bir servisten destek almak isterseniz ve Acıbadem ve yakınlarında iseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.


Acıbadem Fakir Servisi
Telefon: 0216 473 11 52
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

2 Yorum

  • Reply
    Tansu

    Aşağı yukarı 5-6 senedir kullandığım Fakir Veyron marka elektrikli süpürgem halıyı geçtim zemindeki tozları dahi alamayacak duruma geldi. Acıbadem Fakir Servis ‘ini arayarak sorunumu anlattım. 1 hafta boyunca bugün geleceğiz yarın geleceğiz diyerek oyaladılar ve 1 hafta oldu gelen kimse yok. Küçük çocuklarım var ve evim sürekli kirleniyor. Bu gidişle evim bir çöplüğe dönecek. Burdan sesleniyorum, ya gelin şu süpürgeyi tamir edin ya da şikayetvar sitesine hakkınızda şikayette bulunacağım.

  • Reply
    Leyla

    Çalışan ev hanımlarının en büyük derdi evin sürekli süpürülmesi gerektiği için ev temizliği. Eşlerimiz de çalıştığı halde çoğu çok yardımcı olmadığı için neredeyse tüm yük bizim omuzlarımızda. Bu sebeple süpürge alırken en dikkat ettiğim özelliklerde birinci sırada pratik bir şekilde süpürebilmek geliyor. İkinci sırada ise evimde 2 kedim olduğu için emiş ve süpürme gücünün iyi olması. Bu kriterlerime uyan süpürge arayışındayken Fakir markasına ait elektrikli süpürge modeli ile karşılaştım ve satıcı tam da uyan özelliklerinden bahsedince şansımı bu modelden kullandım. Geçenlerde başlık kısmı bozulunca Fakir Servis Acıbadem ile iletişime geçtim. 2 saat içerisinde yanlarında yedek parça ile gelen ekip problemimi yerinde ve kısa sürede gidererek beni bu mağduriyetten kurtarmış oldular.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul