Kocaeli

Fakir Servis Yahyakaptan

Fakir Servis Yahyakaptan olarak uzun senelerdir Kocaeli’nin Yahyakaptan ilçesinde siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarına teknik servis alanında hizmet veriyoruz. Elektrikli süpürge teknik servisi alanında uzmanlaşmış ekibimizle onarım, yedek parça, tamirat ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Firmamız kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir. Sektöründe başarılı firmalar arasında gösterilen firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir keyif alır.

İşinde uzmanlaşmış kadromuzla süpürgenizde yaşanan her türden arızayı en uygun çözümlerler gidermek için her geçen gün kendini geliştiriyor. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sertifikalı ve tecrübeli ekibimiz son gelişmeleri takip ederek teknoloji trendini yakalamaktadır.

Sizin de eğer Fakir marka elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana geldiyse bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde süpürgeniz ile ilgili aksesuar ya da yedek parça işlemleri için de profesyonel ve tecrübeli kadromuzla siz değerli Fakir süpürge kullanıcılarını bekliyoruz. Pazar günü hariç haftanın tüm günü siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Unutmayın kaliteli hizmeti herkes hakeder.

Yahyakaptan Fakir Servisi
Çağrı Merkezi:850 259 88 47
Hizmet Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul